קידום מעודכן וחדשני - Salebuy SEO
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

קידום מעודכן וחדשני

היום, כולנו מחפשים את המידע, את השירותים ולמעשה את כל מה שאנחנו צריכים במנוע החיפוש של גוגל, לכן הדרך הטובה ביותר להגדיל את קהל הלקוחות של כל עסק באשר הוא, היא באמצעות תהליכי קידום בגוגל. קידום זה הפך לשגרת יומם של כל בעלי העסקים ומכיוון שעם השנים קידום בגוגל הפך לנושא מורכב ודינאמי אשר דורש מקצועיות והכרות עם הכלים הייחודיים שמפתחים בגוגל ללא הפסקה, מדובר על תהליך שלא כדאי לעשותו לבד, אלא להפקידו בידי מקצוענים בעלי ידע טכני ויכולת התמדה שיחד יבטיחו את המיקוד הנכון לאורך התהליך כולו ואת ההצלחה בהשגת הקידום הרצוי.

כיצד להבטיח כי תהליך קידום יהיה מעודכן באמת

על מנת שתהליך קידום האתר יחשב למעודכן על פי הפרמטרים הנקבעים על ידי גוגל, עליו לכלול שלושה תהליכים שונים; תהליך אופטימיזציית SEO, הכנסת תוכן איכותי ותהליך בניית לינקים.

אופטימיזציית SEO - הכוונה היא להתאמת האתר מבחינת המבנה וההגדרה שלו כך שיתאים לדרישות הסורק של גוגל וגם יתמוך בתהליכי הקידום השונים. בנוסף, בשלב זה גם נבדקים פרמטרים שמעידים על איכות האתר כגון תפריטים נוחים לניווט, מהירות טעינת הדפים, העדר שגיות כתיב בתכנים המופיעים באתר, העדר לינקים שבורים ותקינות ה-HTML. על מנת לוודא כי תהליך זה נעשה בצורה העדכנית ביותר, יש להשתמש בכלים חדשניים לניתוח האתרים.

הכנסת התוכן לאתר - על פי גוגל, תוכן המופיע באתר נועד על מנת להעשיר את הידע של הגולש ולכן עליו לענות קודם כל לקריטריון זה שהוא קריטריון מספר אחת שהוגדר על ידי גוגל על מנת לקבוע את רמת האיכות של התוכן. על מנת שתהליך הקידום יהיה איכותי, על האתר להכיל עשרות תכנים מקוריים איכותיים אותם יש להמשיך ולהעלות בתדירות הנדרשת גם לאחר סיום בניית האתר זאת בכדי לשמור על מיקום האתר בדירוג של גוגל. התוכן הזה צריך להיות חדשני ומעודכן ולכלול את מילות המפתח בכמות סבירה, כאשר המטרה הסופית היא להעשיר את האתר בידע מעניין שהגולש יהיה מעוניין לדעת.

בניית לינקים - תהליך זה נועד על מנת לבנות לאתר מוניטין איכותי בעיניי גוגל. לשם כך, על האתר להכיל כמה שיותר לינקים לאתרים מכובדים שנחשבים לאיכותיים ובעלי כמות צפיות הכי גבוהות. בנוסף לכך, על הלינקים להיות קשורים לנושא עליו מדבר האתר וכמובן גם למילות החיפוש שלו. מקור הלינקים, פרופיל שלהם ומידת "הטבעיות" שלהם חשובים לא פחות על מנת להבטיח קידום נכון ומעודכן.

מה נחשב היום לקידום חדשני

אחת מהאפשרויות הקידום החדישות שנכנסה לאחרונה לשימוש והפכה לפופולארית, היא אפשרות קידום באמצעות פריסת תכני וידאו והפצתם באתרים פופולאריים כמו YouTube למשל תוך כדי יצירת קישורים נכונים לאתר. אפשרות קידום חדשנית זו נחשבת גם לאמצעי שיווק מעולה לא פחות משילוב קבצי וידאו איכותיים באתר עצמו.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק