שירותי קידום בגוגל | Salebuy Seo
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

קידום בגוגל


יצירתו של מנוע החיפוש של חברת "גוגל", במהלך סוף שנות ה-90, ותחילת השימוש השוטף בו בראשית שנות ה-2000, שינו במידה רבה את הדרך בה גולשי האינטרנט מתנהלים כיום. ניתן להגדיר זאת למעשה כ"מהפכת האינטרנט השנייה", אשר תוצאותיה הינן מעל לכל שיעור, ואף כיום מתקיימים מחקרים רבים המבקשים להבין את השפעותיה המלאות.

הדרך הנכונה לקידום בגוגל

עלייתו הדרסטית של מנוע החיפוש של גוגל, על חשבון מנועי חיפוש אחרים, הביאה מטבע הדברים להתמקדות בו מצד מעסיקים, אשר מבקשים להבין כיצד ניתן לבצע קידום אתרים בגוגל, וכך להרחיב את מעגל לקוחותיהם. לאורך השנים, נושא הקידום בגוגל הפך בפועל לתחום התמחות בפני עצמו, כאשר חברה המתמקדת בתחום ה-קידום בגוגל מהווה משאב יקר ערך עבור כל עסק המעוניין להתרחב ולהגדיל את מעגל הכנסותיו. כיום ידוע, כי קידום בגוגל אשר מבוצע בצורה איכותית, מביא באופן טבעי לעלייה ניכרת במחזור הכנסותיו של כל עסק.

יתרונותיו של קידום בגוגל על ידי המומחים שלנו

לאחר שמבינים כי הקידום בגוגל מהווה מקצוע בפני עצמו, אשר העוסקים בו נדרשים למידת מיומנות והשקעה אשר אינה נופלת מבכל מקצוע אחר, נשאלת השאלה מהם הכלים הבסיסיים המאפשרים קידום בגוגל. באופן כללי, מנוע החיפוש גוגל אינו שוקט על שמריו, כאשר מאז יציאתו לאור ועד לימנו עבר שינויים ושיפורים רבים, וזאת במטרה להבטיח כי תוצאות החיפוש של הגולש ימוינו על פי האיכות והרלוונטיות לקורא, ותו לא. מסיבה זו, תחום הקידום בגוגל אינו שוקט על שמריו, ועלהמומחה לקידום בגוגל להתעדכן ללא הרף בשינויים הטכניים שמבוצעים באלגוריתמים המנחים של מנוע החיפוש, במטרה להבין כיצד ניתן לרתום את אלו במסגרת עבודת קידום בגוגל.

קידום בגוגל לעסקים קטנים וגדולים

באופן בסיסי, עבודת הקידום בגוגל מתחלקת לשני חלקים. הראשון מבניהם, המבוצע עוד בראשית העבודה, כולל בין היתר שתילת שורות קוד רלוונטיות, אשר יבטיחו חשיפה טובה יותר למנוע החיפוש, שתילת מילות מפתח מסוימות בנקודות קריטיות, אשר בהן מנוע החיפוש מתמקד, וכן פעולות טכניות נוספות, בהתאם לאופי האתר ולזהות המתחרים.
החלק השני במסגרת עבודת הקידום בגוגל מתבצע באופן שוטף ולאורך הזמן. הפעילות כאן מתמקדת בין היתר בניטור ותיקון מתמיד של קישורים שבורים, חשיפת האתר לאתרים נוספים ולמאגרי מידע רלוונטיים למיניהם, ופעולות נוספות בהתאם למאפייני האתר. כמו כן, בשלב זה מומלץ לעדכן באתר באופן שוטף תוכן איכותי ומעניין, על מנת להבטיח כי דירוגו של האתר בגוגל יעלה בהתמדה, וכתוצאה מכך ימשוך גולשים נוספים, מה שיבטיח את המשך עליית דירוג האתר וחוזר חלילה.

כיצד תוכל להגיע לתוצאות טובות ובעלות נמוכה?

חשוב להדגיש בנקודה זו, כי במרביתם המוחלט של המקרים, עבודת הקידום בגוגל היא תהליך ארוך טווח, כאשר לרוב יש להמתין מספר חודשים על מנת לחזות בתוצאות טובות. יצוין עם זאת, כיקיימות דרכים מסוימות להעלות את דירוג האתר במהירות רבה ובאופן זמני, כאשר אלו מתבססות על דרכים ל"רמאות" כנגד האלגוריתם של גוגל, ונחשבות כלא ראויות בעיני גוגל. במרבית המקרים, שימוש בשיטות אלו יוביל לתגובת נגד מצד גוגל, אשר נאבקת בשצף-קצף כנגד כל ניסיון "לרמות אותה", ובמרבית המקרים תגובה זו תכלול את הסרת האתר לחלוטין ממנוע החיפוש, מה שלרוב יהווה מכת מוות לעסק.
עם זאת, עבודת קידום הדרגתית ואיכותית בגוגל, אשר תבוצע באמצעות מומחה לקידום בגוגל, תבטיח כי תהליך הקידום יבוצע באופן שיטתי, יעיל, ועל פי הכללים של חברת גוגל. הדבר יוביל לעלייה ניכרת ומתמשכת ברמת החשיפה של האתר, ושל העסק מאחוריו, ובסופו של דבר גם לעלייה ניכרת בהכנסות, שהיא כמובן מטרתו העליונה של כל בית עסק.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק