קידום אתרים בגוגל | Salebuy SEO
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

קידום אתרים בגוגל

קידום ופרסום אתרים בגוגל Adwords


סוגים שונים של קידום אתרים בגוגל

עליית מעמדו של מנוע החיפוש של חברת גוגל, אשר בשנים האחרונות הפך למנוע החיפוש העיקרי בעבור גולשים מכל רחבי העולם, הביא רבים מקרב עולם הפרסום והשיווק באינטרנט לנסות ולהבין כיצד ניתן "לפצח" את אלגוריתם החיפוש של חברת גוגל, וזאת על מנת לקדם אתרים מסוימים במסגרתו. אמנם, ומטבע הדברים, קיימות שיטות רבות ושונות לקידום אתרים בגוגל, אשר משתנות עם הזמן, ובהתאם לשינויים אשר מתבצעים תדיר במנוע החיפוש עצמו, עם זאת, שיטות אלו מתחלקות בבסיסן לשני סוגים עיקריים:

פרסום ממומן משלב קידום אתרים בגוגל – Googlel Adwords

שיטה זו היא למעשה גלגול נוסף של שיטות הפרסום והמסורתיות, אשר מתמקדות בתשלום סכום כספי מסוים לגורם הרלוונטי (במקרה זה חברת גוגל) על מנת לפרסם את בית העסק ברבים. פרסום ממומן זה מופיע במסגרת מודעות פרסומיות המופיעות לעיני הגולש, בראש תוצאות החיפוש, ובהתאם למילות החיפוש בהן בחר. מטבע הדברים, האפקטיביות של קידום אתרים בגוגל בדרך זו תלויה בעיקר בסכום הכסף אותו מוכן המפרסם להשקיע, כאשר התשלום מתבצע בדרך כלל על סמך מספר הגולשים שהקליקו על המודעה הפרסומית, ובהתאם לסיכום המוקדם מול גוגל.
היתרון הגדול בשיטה זו הוא שמדובר בשיטה פשוטה יחסית, מהירה ובטוחה לחלוטין לשם קידום אתרים בגוגל, כאשר כל מה שנדרש לשם כך הוא סכום כספי. עם זאת, קיימות גם חסרונות בשיטה זו, כאשר פעמים רבות הגולשים נמנעים מאתרים המוצגים בפניהם כפרסומיים גרידא. כמו כן, קידום אתרים בגוגל למשך תקופה ארוכה דורשת הוצאה כספית ניכרת, אשר לא תמיד משתלמת עבור בית העסק. מסיבה זו נוצרה שיטה נוספת לקידום אתרים בגוגל, אשר ניתן לכנותה – שיטת "עשה זאת בעצמך".

קידום אורגני בגוגל – SEO

המונח "קידום אורגני" מתייחס לשיטה נוספת של קידום אתרים בגוגל, אשר בניגוד לשיטת הפרסום הממומן, אשר מתבצעת דרך חברת גוגל, מתייחסת לשיטת פעולה עצמאית, אשר מטרתה לקדם אתר מסוים באופן עצמאי, ועל פי שיטות שונות. אמנם קצרה היריעה לפרט את כלל השיטות הרבות המשמשות לקידום אתרים בגוגל באופן אורגני, אך ניתן בקצרה לקבוע כי שיטה זו מתבססת על מספר מאפיינים טכניים, ביניהם שימוש במילות מפתח מסוימות, יצירת תוכן איכותי ורלוונטי עבור הגולשים, וכן שימוש בטכניקות שימושיות נוספות.
המפתח לקידום אתרים בגוגל

שיטות אלו נועדו למעשה על מנת "לשכנע" את מנוע החיפוש של גוגל, כי האתר הרלוונטי כולל בחובו תוכן איכותי ומהימן עבור הגולשים, כאשר שכנוע זה מוביל להעלאת דירוגו של האתר במנוע החיפוש, באופן טבעי וללא צורך בפרסום ממומן. כמובן שגם דרך פעולה זו כרוכה בהוצאות כספיות מסוימות, בין היתר במסגרת תשלום למומחה בתחום קידום אתרים בגוגל, אבל במבחן התוצאה, ובהתחשב בתוצאותיו של דירוג גבוה בגוגל עבור בית העסק, מדובר ללא ספק בכדאיות מבחינה כלכלית, כל עוד הקידום נעשה בצורה מקצועית.חשוב לציין בהקשר זה, כי קיימת שיטת נוספת לקידום אתרים בגוגל, אשר נגזרת מהשיטה שלהלן, ובמידה רבה מהווה נגזרת שלה. עם זאת, בעוד שהקידום האורגני מסתמך על מאפייני האלגוריתם של גוגל, ופועל בהתאם לו – הרי ששיטה זו, אשר ניתן לכנותה "רמאות גוגל", מבקשת לרמות את האלגוריתם של גוגל, באמצעות שיטות טכניות מסוימות, ובין היתר "הפצצת" מנוע החיפוש של גוגל, בצורה שתבטיח את עליית דירוגו של אתר מסוים. עם זאת, שימוש בשיטה זו יוביל במרבית המקרים לתגובת נגד מטעם גוגל, אשר תביא לרוב להסרת האתר מתוצאות מנוע החיפוש, לחלוטין, כך שהשיטה אינה מומלצת, ועדיף להתמקד באחת משתי הקודמות.

לפרטים נוספים בנושא, צור איתנו קשר
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק