קידום אתרים אורגני | Salebuy Seo
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

קידום אתרים אורגני

 
המונח "קידום אתרים אורגני", אשר מוכר בראשי התיבות SEO"" (Search engine optimization), הוא מונח מוכר מתחום השיווק באינטרנט, אשר מתייחס למגוון השיטות אשר משמשות לצורך קידום אתרי אינטרנט בדירוג מנועי החיפוש, ובדגש על מנוע החיפוש של חברת "גוגל". קידום אתרים אורגני, בניגוד לקמפיין קידום אתרים ממומן, אינו מתבסס על השיטה המסורתית של פרסום תמורת תשלום ישיר לחברה המפרסמת (כדוגמת גוגל), אלא מתמקד בניסיון להעלות את דירוגו של אתר האינטרנט במנוע החיפוש, באמצעות מאפיינים שונים, כפי שיפורטו להלן.   קידום אתרים אורגני
 

כיצד קידום אתרים אורגני משפיע על העסק שלך?


באופן כללי, חשוב להבין שתחום קידום אתרים אורגני הוא תחום דינמי ומשתנה, כאשר כל שינוי באלגוריתם דירוג האתרים של גוגל, אשר מבוצע לעיתים קרובות, דורש התאמה מקיפה מצד מומחי קידום אתרים אורגני. מסיבה זו, מרבית השיטות המשמשות לקידום אתרים אורגני עוברות שינויים מקיפים מדי פעם. עם זאת, קיימים מספר עקרונות בסיסיים המשמשים לקידום אתרים אורגני, כפי שיתוארו להלן.
 

דגשים חשובים בקידום האתר של המומחים שלנו


עיקרון העל, אשר על פיו פועל אלגוריתם דירוג האתרים של גוגל, מבקש לתגמל אתרים אשר כוללים תוכן איכותי ורלוונטי עבור הגולש. מסיבה זו, אחד מהמאפיינים הבסיסיים של קידום אתרים אורגני הוא הדגש על הוספת תוכן איכותי לאתר, אשר ימשוך גולשים ויבטיח כי יישארו באתר לזמן רב. מסיבה זו, חשוב מאוד להקפיד ולספק תוכן איכותי לאתר, באופן שוטף, שכן הדבר מבטיח את עלייתו ההדרגתית של האתר באלגוריתם החיפוש של גוגל.
עיקרון מרכזי נוסף במסגרת תחום קידום אתרים אורגני, הוא השימוש התכוף במילות מפתח מסוימות, המשובצות ברחבי המאמר. מנוע החיפוש מתמקד במילות חיפוש אלו, והדבר גורם לו להניח שהתוכן באתר אכן רלוונטי לגולשים המחפשים מילה זו, מה שתורם לקידום האתר במנוע החיפוש במסגרת הרצת שאילתות חיפוש רלוונטיות.
עקרון נוסף במסגרת קידום אתרים אורגני, אשר משקלו בפועל נוטה לתנודות לאורך הזמן, הוא חשיבות הקישורים מאתרים חיצוניים אשר מפנים לאתר. באופן כללי, ככל שדירוגו של האתר החיצוני גבוה יותר בדירוג גוגל, כך הקישור מהאתר יהווה גורם בעל משקל רב יותר לקידום האתר אליו הקישור מפנה.
עיקרון נוסף, הרלוונטי במסגרת קידום אתרים אורגני, הוא האופטימיזציה של האתר, כאשר קיימות שיטות טכניות מסוימות במסגרת בניית האתר, לרבות שורות קוד מסוימות בממשק האתר, הנסתר מהגולש, אשר מסייעות לקידום האתר במנוע החיפוש. מטבע הדברים, תחום זה נוטה לשינויים תכופים במיוחד, כאשר גם השינוי הקטן ביותר באלגוריתם החיפוש של גוגל עשוי להביא לצורך בשינוי כולל של השיטה, כך שחשוב להיות מעודכן בכל השינויים הטכניים שנעשים באלגוריתם החיפוש.
 

האם תוצאות קידום אורגני הן מידיות?

חשוב במיוחד להדגיש, בהקשר זה, כי קידום אתרים אורגני אינו מהווה פעולה יחידה, או רצף פעולות אשר "עושות את העבודה", ותו לא. מדובר בפועל בתהליך ארוך טווח, כאשר ככל שהעבודה מבוצעת בצורה יסודית ומקיפה יותר, כך היקף העלייה בדירוג יהיה גבוה יותר, ולזמן ארוך יותר. מסיבה זו, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומהימנה, אשר מתחייבת לפעילות ארוכת טווח, ובמחירים נוחים.
יש גם לציין, כי על אף שקיימות שיטות מסוימות לקידום אורגני המבקשות "לרמות" את אלגוריתם החיפוש של גוגל, הרי שבמרבית המקרים שיטות אלו אינן פועלות לאורך זמן, ועלולות להוביל לתגובת נגד מצד גוגל, ולהסרת האתר מתוצאות החיפוש כליל. דווקא במסגרת קידום אתרים אורגני, אין מקום לעבודה חלקית ולקיצורי דרך, כאשר רק עבודה שיטתית, איכותית ולאורך זמן, תספק את התוצאות הרצויות עבור אתר האינטרנט שברשותכם, ותבטיח את חשיפתו למספר מקסימלי של גולשים, ולאורך זמן.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק