על קישורים עדכונים ותמונות בשירות קידום האתרים | salebuy seo
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

על קישורים עדכונים ותמונות בשירות קידום האתרים


רשת קישורים שנבנית למטרת קידום צריכה להיות חכמה ואיכותית על מנת שהיא תועיל לקידום האתר. החלפת קישורים שנעשית בצורה לא נכונה לעומת זאת, עלולה להוריד מערכו של האתר ולפגוע בו. דרכים אשר נחשבות למומלצות להשגת הקישורים האיכותיים הם באמצעות אתרי אינדקס, אתרי מאמרים בלוגים ופורומים וגם שיטת החלפת הקישורים נחשבת ליעילה. עדכונים שוטפים מזכים את האתר בנקודות זכות נוספות של גוגל שסוקר את האתרים על מנת להעלות את ערכם של אלו המתעדכנים ומספקים חומר רלוונטי ועדכני. תמונות שעומדות בסטנדרטים הנכונים יכולות להוות קישורים איכותיים ולשפר את דירוג האתר, מכיוון שהן יעודדו את הגולש להישאר זמן ממושך יותר באתר.

אתרי אינדקס – ניתן למצוא בקלות אתרי אינדקס הפועלים ברשת ואשר ישמחו לצרף את האתר שלכם לרשימת האתרים המופיעים בו. בפעולה זו חשוב לשים לב כי האתר נכנס לקטגוריה הרלוונטית לאתר וכי זה נעשה באמצעות מלל מקורי הכולל את מילות המפתח הנכונות.
אתרי מאמרים, בלוגים ופורומים – דרך נוספת ליצור קישורים היא להכין מאמרים מקוריים ועשירים במילות מפתח ולשלוח אותם להפצה באתרי המאמרים. שיטה נוספת היא לפתוח בלוגים עם קישורים לאתר המקודם. הוספת תגובות ופוסטים בפורומים העוסקים בנושא שעליו מדבר האתר תספק גם כן את הקישורים הדרושים לאתר למטרת קידומו.
החלפת קישורים - החלפת קישורים עם אתרים בנושאים שקרובים לנושא האתר המקודם, היא שיטת קידום נוספת והיא מאפשרת לאתרים להחליף ביניהם קישורים בשיטה דו כיוונית. בשיטה זו מומלץ להעדיף קישורים נכנסים על פני קישורים יוצאים, מכיוון שלקישורים הנכנסים ערך רב יותר בקידום האתר, בעוד הקישורים היוצאים עלולים בשוגג לפגוע בדירוג האתר במידה ועושים אותם בצורה לא מדויקת.

תפקידם של עדכונים שוטפים באתר

עדכונים היא שיטת קידום אתרים נוספת, לכן רצוי שהאתר יתעדכן בצורה שוטפת, עם דגש על עדכונים בעמוד הראשי. זה יכול להיות מידע חדשותי ואקטואלי או מידע אקראי שנבחר בקפידה. מכיוון שהחל משנת 2010 גוגל שמה דגש על תוצאות זמן אמת, אתר שמעודכן באופן שוטף מקבל מגוגל קרדיט נוסף. את העדכונים הללו אפשר לעשות בצורה ידנית או בצורה אוטומטית שמאפשרת לקבוע מראש את כמות העדכונים ואת השעה שבה הם יתעדכנו. בכל פעם שגוגל יסרוק את האתר וימצא שבוצעה בו שינוי בתוכן, האתר המקודם יקבל קרדיט.

תמונה שהיא קישור

תמונות המופיעות באתר מיועדות להעשרה ולהעצמה של חוויית הגלישה, לכן תמונות נחשבות לכלי חשוב בארגז הכלים בו משתמשים מקדמי אתרים. על מנת להפיק מהתמונה את הרווח המקסימאלי כדאי לעשות להן אופטימיזציה על ידי שימוש בערך Alt, הכנסת Caption וצירוף שמות לכל קבצי התמונות. תמונה מושכת את תשומת ליבו של הגולש ומעודדת את הגולש ללחוץ עליה. הפיכת התמונה לקישור שמעביר את הגולש לעמוד אחר יכולה לתרום במספר דרכים. זה יוריד את אחוזי הנטישה של האתר, מכיוון שהתמונה תהווה תמריץ להישאר זמן ממושך יותר באתר וגם תעודד כניסה לעמודים נוספים באתר. גוגל בודק את הפרמטרים הללו בשקלול מדדיי האיכות של האתר ובמדד הרלוונטיות שלו לנושא שבו הוא עוסק. שיפור במדדים אלו יביא לדירוג טוב יותר של האתר ולמיקום גבוהה יותר בתוצאות החיפוש. מעבר ליתרונות שיש לתמונה בנושא קידום האתר, יש לה גם יתרונות שיווקיים לא מעטים. תמונות חושפות את הגולש לחומר רלוונטי ולמסרים שיווקיים הטמונים באתר והן הופכות את נראות האתר למקצועי ועשיר יותר, מה שבתורו תורם גם כן לשיווק האתר. בנוסף, תמונות משפרות את חוויית הגלישה וביצוע תהליך אופטימיזציה לתמונות באתר הופך את התמונה לעוגן שישמש את מקדמי האתר בתהליך הקידום.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק