הכול אודות כלי הקידום המדובר MajesticSEO
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

הכול אודות כלי הקידום המדובר MajesticSEO


המאבק המתמשך בקישורי הקידום הסינטטיים הוביל להכרזה של MajesticSEO על מעבר מתוכנן של המערכת למעקב בזמן אמת אחר הקישורים. משמעות הדבר היא כי אינדקס הקישורים יהפוך למעודכן ויאפשר לבדוק ברמה מדויקת יותר את הצלחתם של הקישורים החדשים שמקדמי האתרים מוסיפים. במילים אחרות, החידוש הזה יאפשר למקדמי האתרים לקבל מידע עדכני הרבה יותר על הצלחת מאמציהם בתחום בניית הקישורים. מערכת ה-MajesticSEO משמשת היום לקבלת מידע לגבי כמות הקישורים הנכנסים, לגבי מספר דומיינים ועוד, זאת במקום להשתמש במנועי החיפוש בהם נעשה הדבר על ידי פקודת לינק. מכיוון שגוגל הגבילה את הפקודה הזו, זה הוליד את פיתוח כלי הקידום MajesticSEO ואת החידושים האחרונים שבוצעו בו אשר נועדו על מנת להקל על עבודתם של מקדמי האתרים. בין העדכונים החדשים ניתן למצוא את האופציה להנפקת דו"ח התפלגות קישורים נכנסים לפי טקסט עוגן ואפשרות להצגה יום יומית של הקישורים החדשים לצד הקישורים שאבדו. הצלחתו של כלי קידום זה הושגה אודות לתוצאות שהוא מציג בתחום איתור הקישורים, כאשר השדרוגים האחרונים שבוצעו בו שיפרו את ביצועיו עוד יותר.

הנפקת דו"ח קישורים חדשים

אחד מהיתרונות הבולטים של כלי הקידום MajesticSEO בא לידי ביטוי ביכולת שלו להפיק דו"ח זיהוי קישורים חדשים על פני ציר הזמן על מנת שמקדם האתרים יוכל לדעת אילו קישורים חדשים הופנו לאתרים אותם הוא מנהל או מקדם ומהיכן הגיעו הקישורים הללו. לשם כך, יש להיכנס למערכת וללחוץ על תאריך מסוים והמערכת תנפיק דו"ח מפורט אודות כל הקישורים החדשים שזוהו באותו היום.

דו"ח הקישורים שאבדו

זהו דו"ח שמציג מידע על הקישורים שהוסרו לפי התאריך הנבחר והוא נועד על מנת לעקוב אחר הסרות יזומות של הקישורים שמאפיינות את העידן שלאחר עדכוני הפינגווין. בנוסף, זה גם מאפשר לעקוב אחר קישורים חיצוניים שעודכנו במסגרת שיתופי פעולה או במסגרת החלפות הקישורים ולאתר את התאריכים המשוערים בהם הוסרו הקישורים הללו. על מנת להפעיל פונקציה זו צריך בדומה לפעולת הנפקת דוח הקישורים החדשים, לבחור את התאריך הרצוי והמערכת תפתח טבלה בה יפורטו כל הקישורים שהוסרו. את הדוחות הללו ניתן לייצא לקובץ אקסל וליצור פירוט מלא של כל הקישורים שאבדו במהלך השנה האחרונה, על מנת להפיק לקחים ולבנות מערך קידום אתר אפקטיבי יותר.

התפלגות טקסט העוגן

החידוש הנוסף של מערכת MajesticSEO מציע להנפיק דו"ח התפלגות של טקסט העוגן של כל הקישורים הנכנסים. דוח זה נועד על מנת לנתח את הקישורים הנכנסים ועל מנת לסנן חלקים מהנתונים כדי להנפיק תרשימים גרפיים הדרושים להסקת מסקנות וניתוח פעולות הקידום שבוצעו באתר.

כלי זיהוי קישורים נוסף שניתן לשלב בעבודה עם MajesticSEO

באתר seotown.com ניתן למצוא את הכלי השימושי acklinksB שמומחי הקידום ממליצים לשלבו בעבודה עם MajesticSEO, לשם השגת שיפור באיתור הקישורים וקידום באמצעותם. הכלי החדש בודק את כמות הקישורים הנכנסים של google.com המופיעים ברשימה של מרכזי המידע של גוגל. במידה ואחד המרכזים הללו מציג מספר שונה, משמעות הדבר כי יש צורך לעדכון קישורים נכנסים. היתרון הבולט של Backlinks בא לידי ביטוי בכך שהוא מציג רשימת מרכזים לא בצורת מספרי ה-IP אלא בצורת רשימת התת דומיינים החדשים. שילוב בין שני הכלים יאפשר מעקב קל יותר ואמין יותר שיקרב את תוצאות הבדיקה לזמן אמת וזה בתורו יאפשר למקדמי האתרים לבצע עדכונים בתדירות נכונה הדרושה לשם קידום יעיל ואפקטיבי תוך כדי מניעת כל אפשרות של גרימת נזק כתוצאה מפיזור לא נכון של קישורים או ממעקב Vלוקה בחסר.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק