בניית אתר סלולרי, אתר מובנה לאייפון - Salebuy Seo קידום אתרים
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

בניית אתר סלולרי


העלייה העצומה במספרם של האנשים אשר בבעלותם מכשיר טלפון חכם (סמרטפון), וכן ההתפתחות הטכנולוגית המתמדת בתחום הטכנולוגיה הסלולרית, מווסתת חלק ניכר והולך מקרב תעבורת האינטרנט העולמית, לגלישה אשר מבוצעת באמצעות הטלפון החכם. על מנת לסבר את האוזן, מספר מחקרים בדקו ומצאו, כי למעלה מ-80% מבעלי הטלפון החכם גולשים באמצעותו באינטרנט, כאשר רובם עושים זאת באופן יום-יומי. בהתאם לתנאי ההיצע וביקוש העסקיים, הדבר הביא גם ליצירתו של תחום פרסומי חדש, אשר מתמקד בבניית אתר סלולרי, במטרה לחשוף גולשים אלו לפרסום עסקי בתחומים שונים. 

בניית אתר סלולרי
חשוב להבין, כי על אף שמרבית הטלפונים החכמים כיום מסוגלים להתמודד עם גלישה באתרי אינטרנט "סטנדרטיים", הרי שמבחינת הגולש, הדבר מהווה פתרון שאינו נוח, ובמיוחד שאתר אינטרנט רגיל דורש ביצוע פעולות זום והרחקה שוטפות על גבי הטלפון. כתוצאה מכך, במקרים רבים הגולש מוותר על החוויה מראש, ומתמקד באתרים המותאמים מראש לגלישה סלולרית, אשר אינם דורשים ממנו מאמץ נוסף.
לעומת זאת, בעל עסק המבין את חשיבותו של בניית אתר סלולרי, מבטיח כי גולשי האינטרנט הסלולרי, אשר מספרם כאמור גובר והולך לאורך השנים, לא יקפחו גם את אתרו, ובכך יבטיחו היחשפות מתמדת לתכנים הרלוונטיים אותם הוא מעוניין לחשוף, ובדגש על תכנים פרסומיים. היתרון במסגרת בניית אתר סלולרי בהקשר זה, מתבטאת בעובדה שכיום לא קיימים פתרונות מקומיים המאפשרים נטרול אוטומטי של פרסומות בגלישה סלולרית (בניגוד לאלו בגלישה רגילה, כגון AdBlock), כך שפרסום סלולרי לרוב מהווה אמצעי פרסום יעיל ביותר, בהשוואה לפרסום בפלטפורמות אחרות.

בניית אתר למובייל

יתרונות בניית אתר סלולרי לעסק שלך

כמו כן, יתרון משמעותי מבחינת בעלי עסק הבוחרים לפעול בכיוון בניית אתר סלולרי, הוא התוצאה המתקבלת במסגרת דירוג האתר במנוע החיפוש של גוגל. זוהי עובדה ידועה, שאתר אשר מותאם לגלישה סלולרית מקבל במרבית המקרים דירוג עדיף על אתר שאינו מתאים לגלישה שכזו. מסיבה זו, ומאחר ומרבית אתרי האינטרנט בישראל אינם מותאמים עדיין לגלישה סלולרית, הרי שבניית אתר סלולרי מהווה כלי עסקי חשוב ביותר, אשר מאפשר מחד את בידול העסק ביחס למתחרים, ומאידך קידום ניכר במסגרת אלגוריתם דירוג האתרים של גוגל. 
במהלך בניית אתר סלולרי, קיימים מאפיינים ייחודיים אשר חשוב להקדיש להם תשומת לב. בניגוד לבניית אתרים רגילים, אשר נבנים לרוב בגודל סטנדרטי וקבוע מראש, הרי שבניית אתר סלולרי נדרשת להתחשב במגוון הרחב של מסכי טלפון סלולרי הקיימים כיום בשוק, מה שמחייב עבודה טכנית משמעותית, על מנת להבטיח התאמה לכלל סוגי הטלפונים, ולכלל סוגי הלקוחות. כמו כן, ובניגוד לדפי האינטרנט המסורתיים, אשר מתאפיינים לרוב בעומס במידע, במסגרת בניית אתר סלולרי חשוב להקפיד על עיצוב מינימליסטי וידידותי למשתמש, אשר לרוב אין לו פנאי לדפדוף מתמשך באתר, ועומס ויזואלי עלול להובילו לנטישת האתר.

בחירת חברת בניית אתרים מקצועית

מטבע הדברים, גם בתחום בניית אתר סלולרי קיימת חשיבות רבה לזהותו של הגורם אשר יוצר את האתר. מאחר ומדובר במקצוע אשר דורש מטבעו הבנה טכנולוגית מעמיקה, חשוב במיוחד לבחור בגורם מיומן ומהימן העוסק בתחום בניית אתר סלולרי, על מנת למנוע עבודת לא איכותית, ונטישת לקוחות פוטנציאליים.
יש להדגיש בשלב זה, כי תחום בניית אתר סלולרי הינו תחום המתפתח במהירות רבה בישראל, כאשר בחו"ל מרבית העסקים כבר מבינים את החשיבות של בניית אתר סלולרי, ופועלים בנושא. מסיבה זו, התמהמהות כרגע עלולה להוביל להחמצת הרכבת, ולהישארותכם מאחורי המתחרים. לעומת זאת, בניית אתר סלולרי כעת, תמצב את העסק שלכם כמוביל בתחומו, ותבטיח חשיפה מקסימלית של לקוחות פוטנציאלים לתכניו.

לפרטים נוספים צור קשר ונשמח לעזור
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק