אתרי מאמרים להפצה - Salebuy SEO
קידום אתרים מנצח עם Saleby SEOבניית אתר מותאם במיוחד עבורךבוא תתקדם איתנו ביחד

אתרי מאמרים להפצה


השימוש באתרי מאמרים לצורך שיווק אתר אינטרנט היא שיטה ותיקה ומקובלת אשר משמשת לצורך פרסומו של אתר אינטרנט מסוים, ולשם העלאת דירוגו במסגרת מנוע החיפוש של גוגל. השיטה מתבססת על כתיבת מאמרים אינפורמטיביים קצרים, אשר נוגעים בתחום בו עוסק האתר, ולאחר מכן פרסום של אותם האתרים במסגרת אתרי מאמרים להפצה, שהם שורה של אתרים, חינמיים לרוב, אשר משמשים כאכסניה למגוון מאמרים בתחומים שונים. כמובן שבמסגרת כל מאמר אשר מפורסם באתרי מאמרים להפצה, נכלל גם קישור לאתר האינטרנט של כותב המאמר, כאשר קישורים מסוג זה מאפשרים לקורא המתעניין להתעמק יותר בתחום המעניין אותו. 
היתרון הגדול בשימוש ב-אתרי מאמרים להפצה, היא העובדה שהשיטה נחשבת כאחת מהאפקטיביות ביותר מאלו המשמשות לצורך קידום אתרים. אף שהאלגוריתם המדויק של גוגל, והדרך המדויקת בה מתקיים דירוגם של אתרי האינטרנט השונים, אינה ידועה לגורמים מחוץ לגוגל עצמה, הרי שידוע כי קישורים אשר מופיעים במסגרת אתר הכולל מאמרים אינפורמטיביים ואיכותיים, אשר מספקים מידע מקיף ורלוונטי לגולש, נחשבים כאיכותיים בעיני מנוע החיפוש של גוגל, ומעלים את דירוגו של האתר במנוע החיפוש. 
כמובן שבנוסף לשימוש באתרי מאמרים לשם העלאת דירוג האתר, יש יתרונות נוספים לשימוש בשיטת הפצת מאמרים בדרך זו. אתרי מאמרים להפצה למיניהם מאפשרים לבית העסק גם לבנות את המוניטין והמותג שלו באינטרנט - על ידי הצגת המומחיות שלו במסגרת אותם המאמרים, מה שבאופן טבעי מגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלים, ומעניק לעסק הילה של מומחה בתחומו.
חשוב לציין בהקשר זה, כי הניסיון להפיץ מאמר אחד במסגרת מספר רב של אתרי מאמרים להפצה, לא יסייע במרבית המקרים להעלאת דירוג האתר באופן משמעותי. הדבר נובע מהעובדה שאלגוריתם החיפוש של גוגל מצויד בכלים המאפשרים לו להתעלם מטקסט משוכפל. כמו כן, כמובן שהדבר מתקיים במשנה תוקף במקרים של שימוש בטקסט מועתק ממקור אחר, אשר עלול להביא אף לתביעה משפטית בעילת הפרה של זכויות יוצרים מצד יוצר המאמר, מה שעתיד ליצור פרסום שלילי לבית העסק, ממנו עדיף להימנע מראש. עם זאת, קיימות שיטות מסוימות אשר מאפשרות לערוך מאמר אחד במספר דרכים שונות, וכך מונעות את הזיהוי כמאמר אחד בעיני האלגוריתם של גוגל.

להלן יוצגו מספר דוגמאות לאתרי מאמרים להפצה חינמיים פופולאריים בישראל:
http://www.articles.co.il/
http://www.reader.co.il/
http://www.authors.co.il/
http://www.3read.co.il/
http://www.article.co.il/
http://doox.co.il/cat-8
http://www.israel-live.com/
http://www.mamrim.co.il/index.php
http://www.maker.co.il/
http://www.writers.co.il/
כמובן שמדובר אך בקצה הקרחון, וקיימים אתרים רבים נוספים, בארץ ובחו"ל, המשמשים כאתרי מאמרים להפצה חינמית, בין אם בתחום מסוים, או בתחומים רבים ומגוונים. 
ניתן לראות, כי ככל שעובר הזמן, השימוש באתרי מאמרים להפצה כאסטרטגיה שיווקית הולך וגובר, וזאת הודות לשיטת הדירוג של חברת גוגל, המקדשת את התוכן האיכותי והרלוונטי בעבור הגולש, ומשכך מתגמלת היטב את כל מי שמספק תוכן זה בצורה נגישה ופשוטה בעבור הגולש. מסיבה זו, אתרי מאמרים להפצה מהווים הפתרון המושלם, בעבור המפרסם והגולש כאחד. עבור המפרסם, השימוש באתרי מאמרים להפצה מאפשר לו להציג את מומחיותו ברבים, ולזכות על הדרך בדירוג איכותי אשר רק עולה עם הזמן, במסגרת מנוע החיפוש של גוגל. עבור הגולש, אשר מעוניין בתוכן איכותי, ובהתאם למילות החיפוש אותן הקליד, אתרי מאמרים להפצה מספקים מגוון רחב ביותר של מאמרים רלוונטיים, בכל תחומי העניין של הגולש, מה שללא ספק עונה על צרכיו, ומאפשר להבין את הצמיחה הגדולה לאורך השנים האחרונות במספרם של אתרי מאמרים להפצה, וכן במספר הגולשים הממוצע המבקר בהם, מדי יום ביומו.
 


 
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק